iNTERSTUDENT, czyli Najlepszy Student Zagraniczny

W ramach konkursu iNTERSTUDENT społeczność studencka, profesorowie, samorząd studencki, czy władza studencka może zgłaszać kandydatów zasługujących na tytuł Najlepszego Studenta Zagranicznego.

Studenci udzielają się w środowisku studenckim w zakresie kultury, sportu, biorą także udział w projektach badawczych – to właśnie daje im możliwość wzięcia udziału w konkursie. Kryterium są także dobre wyniki w nauce. Aby wziąć udział należy wypełnić ankietę konkursową, dostępną pod tym adresem, następnie przekazać  ją do Działu Współpracy Międzynarodowej przy ulicy ul. Gagarina 11 w Toruniu do dnia 11 grudnia 2018 roku lub przesłać na adres studyatncu@umk.pl wraz z wypełnioną i zeskanowaną ankietą.

Konkurs INTERSTUDENT organizowany jest pod Honorowym Patronatem prof. dr. hab inż. Jana Szmidta, przewodniczącego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich.

źródło: materiały prasowe