23. Przystanek Woodstock – miejsca, które warto odwiedzić

Przystanek Woodstock jest swoistym miastem w pełnym tego słowa znaczeniu. Znajdziecie w nim m.in. sklepy, biuro rzeczy znalezionych, a nawet miejsce, gdzie możecie oddać krew.

Tradycyjnie na festiwalowym polu działa dla Was sklep Lidla, który oferuje takie same produkty, jakie kupicie na co dzień w swoim mieście. Znajdziecie tam również rzeczy, które przydadzą się Wam podczas niedogodności pogodowych oraz asortyment biwakowy. Na zakupy wybrał się Błażej Nagiecki.

Wielu z Was chce zabrać ze sobą pamiątkę z Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Koszulki, smycze, czapki, torby a nawet stroje kąpielowe, które mogą być nie tylko wspomnieniem, ale i prezentem dla najbliższych. W tym celu odwiedzajcie Siema Shop, w którym była Zuzanna Pilimon.

W tym roku Play zachęca do wspólnej zabawy i gra pod hasłem łączenia pokoleń. Prezentuje także Legendy Woodstocku, czyli weteranów, którzy od wielu lat przyjeżdżają na festiwalowe pole. Mówi Ula Kosowska – Brand Manager Marki.

W festiwalowym ferworze zdarza się, że gubicie swoje rzeczy. Na pomoc przychodzi Biuro Rzeczy Znalezionych, zlokalizowane po prawej stronie Dużej Seny, które odwiedził Stasiek Janowski.

Przypominamy, że 23. Przystanek Woodstock trwa do soboty (05.08.2017), a Radio Sfera tradycyjnie wspiera woodstockowe radio polowe, którego możecie słuchać na miejscu oraz na oficjalnej stronie internetowej.

[fot. Michał Sandecki/Baza Mediów WOŚP]