Obserwator Court Watch – przejmij inicjatywę, zmień polskie sądowinictwo

Jutro na Wydziale Prawa i Administracji w Toruniu odbędzie się szkolenie, dzięki któremu będziesz mógł zostać obserwatorem fundacji Court Watch Polska.

Fundacja Court Watch Polska to organizacja wspierająca pozytywne zmiany w polskim wymiarze sprawiedliwości. Obecnie udaje jej się to dzięki dwóm projektom: Obywatelskiemu Monitoringowi Sądów oraz budowie Centrów Sprawiedliwości Naprawczej. Więcej na ten temat mówi Patryk Stec.

Dlaczego warto wziąć udział w projekcie Obywatelskiego Monitoringu Sądów? Na to pytanie odpowiada członek zarządu fundacji, Michał Popiela.

Aby zostać obserwatorem CW trzeba mieć ukończone 18 lat oraz wziąć udział w szkoleniu przeprowadzonym przez Court Watch Polska. Najbliższą okazję do tego będziecie mieli jutro w Audytorium G Wydziału Prawa i Administracji UMK  Szkolenie trwać będzie od 15:30 do 17:00 . Na warsztaty wymagane są wcześniejsze zapisy na stronie Court Watch (obecnie zostały 2 wolne miejsca).

Jeśli nie uda ci się zapisać tym razem, nic straconego! Fundacja przewiduje specjalną możliwość organizacji szkoleń dla grup co najmniej dwunastoosobowych. Więcej na ten temat na stronie fundacji.

Materiał: Rafał Wiśniewski

[fot. materiały prasowe Fundacji Court Watch]