Wykorzystaj studia mądrze z AEGEE

Europejskie Forum Studentów AEGEE, jedna z największych interdyscyplinarnych organizacji studenckich w Europie, ogłasza rekrutację do swojego toruńskiego oddziału. Chętni zyskają szansę poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności związanych z zarządzaniem projektami, PR, HR czy pozyskiwaniem funduszy.

AEGEE zajmuje się między innymi organizowaniem warsztatów dla studentów. O najnowszym projekcie mówi Adam Majda – prezydent elekt toruńskiego oddziału organizacji.

Anita Węglicka – dotychczasowa prezydent AEGEE-Toruń – opowiada o tym, jak rozpoczęła się jej przygoda ze stowarzyszeniem.

Chociaż organizacja zaprasza na swoje warsztaty także niezrzeszonych studentów, warto pamiętać, że jej członkowie są traktowani priorytetowo.

Formularz zgłoszeniowy i dodatkowe informacje o rekrutacji znajdziecie na stronie wydarzenia. O innych projektach realizowanych przez AEGEE-Touń możecie przeczytać na ich stronie internetowej i oficjalnym profilu.

[fot. fanpage organizatora]