Organizacje pozarządowe na Przystanku Woodstock

Przystanek Woodstock to nie tylko sceny muzyczne, ale także wiele warsztatów, prelekcji oraz spotkań, organizowanych przez organizacje pozarządowe.

Załoga T.Burton zaprasza na Frikolekcje – czyli woodstockowe lekcje gry na gitarze za darmo. Od reggae, przez bluesa po punk.

Jeśli przyjechaliście na Przystanek Woodstock z dzieckiem lub młodszym rodzeństwem i chcecie w kreatywny sposób zapełnić im czas, odwiedźcie namiot KLANZA. Pogotowie Zabawowe może służyć także dorosłym, którzy chcą znów poczuć się jak za dawnych lat.

Po raz 18ty na Przystanku Woodstock mamy okazję spotkać się z Towarzystwem Rozwoju Rodziny. Organizacja zajmuje się m.in promowaniem zdrowia seksualnego oraz profilaktyką HIV/AIDS.

Na wzgórzu ASP nie zabrakło także Międzynarodoweg Ruchu Na Rzecz Zwierząt VIVA. Znajdziecie tam prozwierzęce prelekcje oraz będziecie mogli zrobić sobie zdjęcie z hasłami wspierającymi organizację. Organizatorzy przygotowali także quizy z nagrodami.

Art of Living to przestrzeń relaksu. Możecie tam uprawiać jogę, poznać wpływ jedzenia na nasze samopoczucie oraz naładować swoje baterie pozytywną energią.

[fot. Dawid Ilnicki/Centrum Prasowe WOŚP]