Bal Dziennikarza na Trawie po raz szósty!

Bal Dziennikarza czyli studenci, wykładowcy, grill, piwo i nie tylko! To już kolejna edycja spotkań, podczas których osoby związane z mediami i dziennikarstwem na UMK gościły się na trawie.

Tegoroczne wydarzenie miało miejsce akademikami nr 9 i 10. Zabawa trwała do późna w nocy, a kanały w mediach społecznościowych do dziś huczą jeśli chodzi o relacje i wspomnienia.

Na czym polega fenomen Balu Dziennikarza? Wydarzenie daje okazję do integracji pomiędzy studentami i wykładowcami, z którymi zwykle widujemy się w salach wykładowych. Na gości czekały także quizy, które dawały szanse sprawdzenia swojej wiedzy dotyczącej Wydziału Politologii i Studiów Międzynarodowych oraz ogólnopolskich mediów.

Podczas Balu Dziennikarza poznaliśmy wyniki plebiscytu, przeprowadzonego wcześniej w mediach społecznościowych. Tradycyjnie – na zwycięzców czekały Złote Ananasy. Rezultat możecie znaleźć na oficjalnym profilu SKN Klub Dziennikarza.

[fot. Marcin Lewicki/ChilliToruń.pl]