Zarekrutuj się do MOST-u

Po raz kolejny rusza nabór do programu MOST. Studenci w ramach tego projektu mogą wyjechać na semestr lub na cały rok akademicki na inną uczelnię.

O tym dlaczego warto warto uczestniczyć w wymianie międzyuczelnianej mówi Karolina Rochnowska, uczelniany koordynator programu.

Co motywuje studentów do uczestniczenia w programie MOST? Mówi Martyna Janas, studentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, która obecnie realizuje trzeci rok studiów na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Popularność MOST-u wciąż rośnie.

Karolina Rochnowska podkreśla, że największym zainteresowaniem wśród studentów UMK cieszy się Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Gdański i Uniwersytet Wrocławski.

Martyna Janas zauważa, że MOST to nie tylko same plusy, ale również minusy.

Wnioski należy składać w Rektoracie, w pokoju 414. Więcej informacji na stronie internetowej programu MOST.