Różne odcienie pracy – XVIII OKFS

Pasja, trochę talentu, a przede wszystkim niecodzienne spojrzenie na rzeczywistość – to wystarczy aby wziąć udział w  XVIII Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Studenckiej.

OKFS organizowany jest dla studentów uczelni państwowych i prywatnych, którzy nie ukończyli 28 roku życia. W konkursie mogą brać udział zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy fotografowania. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest PRACA. Prace konkursowe zostaną podzielone na trzy kategorie:

• Codzienność – reportaż
  • Tu się pracuje – scenerie
  • Po pracy – portret

Każdy uczestnik może wysłać po 3 zdjęcia w każdej kategorii, maksymalnie 6 zdjęć łącznie. Fotografie należy zgłaszać poprzez formularz online w terminie do 20 marca. Konieczne jest również dostarczenie zdjęć w formie klasycznej, czyli wywołanych odbitek oprawionych w passe-partout.

Prace konkursowe oceni jury w składzie: Andrzej Zygmuntowicz (przewodniczący Rady Artystycznej ZPAF), Krystyna Małgorzata Dołowska (członek Zarządu Fotoklubu RP) oraz Waldemar Kompała (kierownik działu fotograficznego Rzeczpospolitej).

Zdjęcie: OKFS Toruń na Facebooku