Twarzą w twarz z Pancernymi Rybami

12 milionów ludzi na całym świecie widziało już Ballet Magnificat. Bądź jedną z nich. 16 maja na Auli UMK odbędzie się przedstawienie baletowe „Face to Face”.

Jednak przed baletem – pora na dawkę muzyki. Tą zaprezentuje zespół Pancerne Ryby na scenie Klubu Od Nowa. O zespole opowiada wokalista – Wojciech Bryl

„Naszym celem jest szeroko pojęta komunikacja. Chcemy pole sztuki – muzyka, słowa, wykorzystywać do komunikacji. Naszym przesłaniem są wartości chrześcijańskie” – opowiada członek zespołu Pancerne Ryby. Koncert grupy odbędzie się 15 maja o godzinie 20:00. Wstęp wolny.

Wszyscy, którzy chcą odkryć kolejne zamiłowanie do sztuki mogą zmierzyć się twarzą w twarz z baletem. Wszystko za sprawą grupy Ballet Magnificat, która wystawia ponad 200 spektakli każdego roku w Ameryce, Azji czy Europie. Grupa łączy ze sobą balet tradycyjny z nowoczesnym. Jak wygląda to w praktyce? – mówi Marcin Iżyk, z Stowarzyszenia ProMisja.

Bilety ulgowe na przedstawienie kosztują 25 zł, zaś normalne 30 zł. Dostępne one są w punktach :

Biuro Stowarzyszenia ProMisja (ul. Wyszyńskiego 7/9)

Księgarnia w kościele OO. Jezuitów (ul. Piekary 24)

Szkoła Nowej Ewangelizacji  (ul. Józefa 23/35)

Klub studencki Od Nowa

Zdjęcie : Materiały nadesłane