Impreza z Radiem Sfera

Powstało z połączenia Radia Centrum i Radia Bielany w 1996 i od tamtej pory nieprzerwanie jest głosem studentów UMK – Radio Sfera. Jesteśmy z wami od 16 lat! Dziś obchodzimy urodziny i z tej okazji zapraszamy was na wspólne świętowanie w „Od Nowie”.

Impreza rozpoczęła się o 19, a na scenie pojawili się Farben Lehre, Zmaza oraz Dzwonek Do Drzwi. Po koncertach odbyło się afterparty. O naszych urodzinach wiedzą nawet dzieci z Przedszkola nr 17 w Toruniu.

Zbigniew Olszewski, który w tym roku otrzyma honorową legitymację Radia, wspomina nasze początki w DS 8.

Wielu byłych współpracowników Radia Sfera pracuje dziś w lokalnych i ogólnokrajowych mediach. Swoją pracę w Radiu Sfera wspomina Maria Marcinkowska, dziś z Radia Plus.

Dlaczego studenci, którzy trafiają do Radia Sfera zostają z nami na dłużej?

Mówi Magda Gałecka

Rokrocznie wręczamy wyróżnienia dla osób, które szczególnie zasłużyły się dla Radia Sfera. W tym roku są to: dr Paweł Modrzyński – kanclerz UMK, Zbigniew Olszewski – kierownik Działu Domów Studenckich i Hoteli Asystenckich UMK oraz Jerzy Owsiak – prezes Fundacji „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”. Jeśli chcecie do nas dołączyć to możecie przyjść do naszej siedziby w „ósemce”, a kolejne urodziny być może będziemy obchodzić wspólnie.

Posted in UMK