Entrepreneuria Road Show – Get Inspired

Entrepreneuria Road Show – Get Inspired – w piątek w Toruniu. Projekt realizowany przez Fundację MOST ma ułatwić studentom start w biznesie.

W piątek o godzinie 17 w Business Link Toruń odbędzie się spotkanie zorganizowane przez Fundację MOST. O działalność Fundacji zapytaliśmy koordynatorkę Programu Entrepreneuria – Monikę Serkowską.

Fundacja jako główny cel założyła sobie budowanie mostu pomiędzy nauką a światem biznesu, światem technologii.

Gościem najbliższego spotkania w Toruniu będzie Remigiusz Kościelny, który od ponad 10 lat związany jest z branżą gier komputerowych.

Dzięki programowi studenci mogą założyć swoją firmę lub, dzieki szkoleniom, rozbudować już istniejącą.

Informację na temat projektu można znaleźć na stronie fundacji lub na facebookowym fanpage’u.

Osoby, które chcą wziąć udział w piątkowym spotkaniu muszą zarejestrować się bezpłatnie korzystając z specjalnego formularza.

Zdjęcie: materiały nadesłane [Fundacja MOST]