Daily Archives: 22/11/2019

Wizyta dyrektora TVP Sport na UMK

22 listopada 2019 | Bartek Matlęga

20 listopada na Wydziale Prawa i Administracji miało miejsce wyjątkowe seminarium – gościem Koła Naukowego Prawa Sportowego był Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport.

Obchody Międzynarodowego Dnia Mediacji

22 listopada 2019 | Bartek Matlęga

Czy da się rozwiązać konflikty rodzinne za pomocą mediacji? Na to pytanie próbowali odpowiedzieć uczestnicy konferencji pt. „Mediacje w sprawach rodzinnych”, zorganizowanej 20 listopada przez SKN Mediacji

KryminoSfera (15.10.2019) – Nekrofil z Poznania

22 listopada 2019 | Inga Osmałek

Jak daleko może posunąć się człowiek, by osiągnąć satysfakcję? Jak długo może ukrywać morderczą działalność? Odpowiedzią na te pytania może być historia „zimnego chirurga”

Magazyn „Do zera”

22 listopada 2019 | Radio Sfera

Audycja prowadzona przez dwóch sportowych pasjonatów – Bartosza Matlęgę oraz Bartosza Nowaka. Głównym celem naszego przedsięwzięcia jest przybliżanie oraz kultywowanie pięknej idei sportu.