KryminoSfera (27.10.2020) – Ondrej Rigo

Czy dziecko, które dorasta w rodzinie przestępczej może wyrosnąć na dobrego człowieka? Kto wie, w jaki schemat osobowości się wpisze. A może będzie mieszaniną kilku różnych typów psychiki? To wszystko jest wielką niewiadomą. Ale jedno jest pewne – o Skarpetkowym Mordercy, bohaterze kolejnego odcinka KryminoSfery, będzie głośno nie w jednym, a w trzech państwach!

W latach 90. ubiegłego wieku środkową Europą wstrząsnęła seria brutalnych morderstw. Morderca z bardzo charakterystycznym modus operandi był zagadką dla śledczych z kilku państw: Niemiec, Holandii oraz Słowacji. Przez niemal dwa lata pozostawał nieuchwytny, bezkarnie pozbawiając życia kolejne kobiety. Co musiało się wydarzyć, by Międzynarodowy Morderca w końcu stanął przed wymiarem sprawiedliwości?

Poznajcie historię Ondreja Rigo – najniebezpieczniejszego mordercy w historii Słowacji.

Poprzedni odcinek KryminoSfery znajdziecie tutaj.

Audycji można słuchać na żywo w każdy wtorek o godzinie 21:00.