KryminoSfera (20.10.2020) – Wiedźma z Correggio

Do czego może posunąć się człowiek chcąc chronić swoją rodzinę? Jak bardzo okrutny może być? Czy jest możliwe, aby z pełną świadomością i zimną krwią pozbawić życia kogoś, kto nam ufa? Jakie mogą być powody popełniania najokrutniejszych zbrodni przez kobiety? Miejmy nadzieję, że odpowiedzi na te pytania znajdą się w kolejnym odcinku KryminoSfery – historii Wiedźmy z Correggio.

Włochy, lata 30. XX wieku. Społeczeństwo, które nadal wierzy w zjawiska nadprzyrodzone i siły nieczyste. Nad Europą wisi widmo nadchodzącej wojny, które napawa ludność przerażeniem. Uwagę jednej z mieszkanek niewielkiego miasteczka na północy Włoch przykuwa zaginięcie trzech kobiet. Kobiet, które się przyjaźniły. Z jakiego powodu właśnie po nich słuch zaginął? Podejrzenia padają tylko na jedną osobę, ale dlaczego?

Czy osoba życzliwa dla wszystkich może stanowić zagrożenie? Jaką słodką tajemnicę skrywa? Cóż, mamy tutaj więcej pytań niż odpowiedzi. Znajdują się one w kolejnym odcinku audycji kryminalnej.

Utwory wspomniane w audycji:

Poprzednie odcinki KryminoSfery znajdziecie tutajtutaj oraz tutaj.

Audycji można słuchać na żywo w każdy wtorek o godzinie 21:00.