KryminoSfera (22.10.2019) – Alfabetyczny Morderca

Jak mordercy wybierają swoje ofiary? Jak wiele jest sposobów na morderstwo? Czy ofiary mogą być typowane na podstawie liter alfabetu? W drugim odcinku KryminoSfery poruszona jest historia Josefa Naso, która może stanowić odpowiedź na te pytania.

Lata 70. ubiegłego wieku, Stany Zjednoczone. W tragiczny sposób zostają zamordowane trzy dziewczynki oraz cztery młode kobiety. W każdym przypadku modus operandi jest taki sam. Społeczeństwo ogarnęła panika, ojcowie zaczęli coraz bardziej pilnować swoje córki, szczególnie, gdy posiadały one jedną cechę  tę samą, co ofiary. Jednak po mordercy słuch zaginął…

Kim był zabójca i w jaki sposób wybierał swoje ofiary? Jak długo się ukrywał i dlaczego został zatrzymany? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w historii Alfabetycznego Mordercy w KryminoSferze.

Poprzedni odcinek KryminoSfery znajdziecie tutaj.

Audycji można słuchać na żywo w każdy wtorek o godzinie 21:15.