Studenci w NRD na koncercie Maty [RELACJA]

Rozpoczęła się trasa koncertowa jednego z najmłodszych raperów polskiej sceny hip-hopu- Michała Matczaka zwanego jako Mata. Koncerty będą promować jego pierwszy album studyjny „100 dni do matury”  wydany za pośrednictwem wytwórni SBM Label.

Pod koniec lutego (28.02) w klubie NRD w Toruniu, mogliśmy posłuchać Maty – rapera, który zadebiutował swoim utworem „Patointeligencja”. Jest to jego pierwsza trasa koncertowa, w której towarzyszą mu szkolni koledzy –  współtwórcy utworu Gombao 33. O wrażeniach z koncertu mówią fani.

Trasa koncertowa niestety jest w całości wyprzedana, a ci którzy posiadają bilety mogą usłyszeć popularnego rapera w: Katowicach(14.03), Poznaniu(20.03), Szczecinie(21.03), Bydgoszczy(27.03), Lublinie (28.03) oraz Warszawie (3.04).

Organizatorem koncertów jest Agencja SOLD OUT.

[AKTUALIZACJA]

W związku z zagrożeniem koronawirusem kolejne koncerty odbędą się w późniejszych terminach.