O szkołach doktorskich na Collegium Humanisticum

20 marca na Wydziale Collegium Humanisticum UMK odbędzie się debata w ramach NKN FORUM dotycząca szkół doktorskich. Z tego powodu budynek wydziału oraz Biblioteka Humanistyczna UMK będzie tego dnia niedostępna dla studentów.

NKN FORUM jest inicjatywą  MNiSW oraz środowiska akademickiego. W ramach wydarzenia zaprezentowane zostaną projekty szkół doktorskich. Debata rozpocznie się o godzinie 9:30. W związku z tym budynek Collegium Humanisticum będzie 20 marca całkowicie wyłączony z użytku, nie odbędą się w nim tego dnia żadne zajęcia. Szczegóły wyjaśnia dr Ewa Walusiak-Bednarek z biura prasowego UMK.

Partnerami medialnymi wydarzenia są serwis Nauka w Polsce oraz „Forum Akademickie”. W związku  z wydarzeniem parking przed Rektoratem UMK będzie wyłączony z użytkowania od godziny 6.00 do 19.00.

Materiał przygotowała Paulina Broma.

[fot. Andrzej Romański]