Nightskating po raz kolejny w Toruniu

Zbliżający się długi weekend to czas, w którym warto podjąć aktywność fizyczną. Jedną z opcji na rozruszanie swoich mięśni jest trzecia w tym roku odsłona Nightskating Toruń.

Początek wieczoru z rolkami przewidziano w najbliższy piątek (16 czerwca) na godzinę 18:00, na 4 poziomie parkingu przy CH Toruń Plaza. Podczas rolkoteki będzie można poćwiczyć przy muzyce różne dyscypliny wrotkarskie.

Kilka minut przed 20:00 odbędzie się zbiórka przy głównym wejściu do  CH Toruń Plaza. Tam rozpocznie się przejazd miejski, który zostanie poprowadzonymi ulicami: Szosa Okrężna, Gagarina, Reja, Fałata, Bema, Szosa Chełmińska, al. Solidarności, Wały Gen. W. Sikorskiego, Szumana, Pl. Św. Katarzyny, Warszawska, Bulwar Filadelfijski, Ślimak Getyński, al. Jana Pawła II, Wały Gen. W. Sikorskiego, Uniwersytecka, PCK, Grudziądzka, Legionów, Żwirki i Wigury, Św. Józefa, Gagarina, Szosa Okrężna.

Udział w imprezie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Organizatorzy podkreślają, że udział może wziąć każdy bez względu na umiejętności jazdy na rolkach. Należy jednak pamiętać, że do udziału w przejeździe ulicami miasta wymagane są umiejętności jazdy  w tempie 15 km/h oraz hamowania. Jak zwykle, uczestnikom przejazdu będzie towarzyszyć muzyka.