Kursy Into the World w Toruniu

Szkolenia organizowane w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu składać będą się z trzech kursów: kurs na animatora czasu wolnego, wychowawcy wypoczynku oraz pierwszej pomocy.

Przeprowadzane przez profesjonalną kadrę trenerów i animatorów kultury szkolenia już od 5 lat stawiają nacisk na doświadczenie – Odchodzimy od sztywnej i nudnej teorii, zamieniając ją na praktykę i pracę warsztatową. Z organizatorami wydarzenia, Mariuszem Gorzyckim i Martyną Chełkowską, rozmawia Inga Osmałek.

O pozytywnych aspektach kursu na animatora czasu wolnego mówi jedna z uczestniczek, Daria Puchowicz.

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają między innymi legalne uprawnienia do pracy z dziećmi, dwujęzyczny certyfikat potwierdzający kompetencje oraz materiały szkoleniowe w formie papierowej i elektronicznej.

Zapisy dostępne są na ITW, a po więcej informacji na temat samych szkoleń odsyłamy na stronę organizatora. Wszyscy, którzy zapiszą się na kurs podając hasło ,,sferaumk’’ otrzymają 15% zniżki.

Materiał: Inga Osmałek

[fot. materiały prasowe ITW]