Ty także możesz pomóc schronisku dla zwierząt!

„Karma wraca” – to hasło, pod którym Koło Naukowe Komunikacji i Psychologii w Biznesie realizuje zbiórkę dla toruńskiego schroniska dla zwierząt na Bydgoskim Przedmieściu. Akcję można wesprzeć na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania.

Nadchodzi zima, a warunki atmosferyczne są coraz trudniejsze do zniesienia dla zwierząt. Studenci WNEiZ postanowili więc pomóc schronisku na Bydgoskim Przedmieściu. Mówi Adrianna Rybińska, prezes Koła Komunikacji i Psychologii w Biznesie.

W schronisku znajdują się 104 kojce, w których przebywają psy oraz koty. By zapewnić im odpowiednie warunki w darze przyjmowana jest nie tylko karma, ale także np. koce, czy zabawki. Mówi Wiktor Adamek z Koła Komunikacji i Psychologii w Biznesie.

Zbiórka na WNEiZ zakończy się w środę 30 listopada, jednak schronisko wciąż poszukuje wolontariuszy. Więcej informacji na temat innych form pomocy placówce można znaleźć na stronie http://schronisko-torun.oinfo.pl/.

[fot. pixabay.com]