Kursy (nie) tylko dla chemików

Szkolenia z zakresu badań klinicznych dla chemików i nie tylko. Dwa ośmiogodzinne szkolenia w zakresie podstawowym i zaawansowanym przeprowadzane będą w celu przygotowania osób, chcących w przyszłości zajmować się Badaniami Klinicznymi.

Jest to nowa oferta skierowana do wszystkich chętnych na rozwinięcie swoich możliwości i nabycie nowego doświadczenia w zakresie Badań Klinicznych. O szczegółach mówi Łukasz Kopczyński, z firmy EBS Education for Business & Science.

Warto również zwrócić uwagę na to, co najbardziej liczy się podczas potencjalnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Kurs przeprowadzany będzie przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w kierunkach biologicznych i farmaceutycznych. Najlepiej jest zapisywać się do 1 czerwca, ale przyjmowane również będą późniejsze zgłoszenia. Informacje znaleźć można również na stronach wydziału chemii oraz Facebooku WBIOŚ.

Rejestracji dokonać można poprzez wypełnienie formularza.

Zdjęcie: freeimages.com

Posted in UMK