Chcesz #Więcej z ELSĄ Toruń

#Więcej szkoleń z ELSĄ Toruń. Już 8 i 9 kwietnia odbędą się szkolenia przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych rozwinięciem swoich możliwości.

Na projekt #Więcej składają się cztery panele w ramach których można odbyć darmowe, certyfikowane szkolenia.
Warsztaty przeprowadzone będą przez ekspertów z całej Polski. O szczegółach mówią Angelika Kończewska i Karolina Fraś z ELSA Toruń.

Jednym z paneli jest panel motywacyjny.

Projekt #Więcej nie zapomina również o osobach zainteresowanych prawem.

Kwestia prelegentów wciąż pozostaje otwarta, jednak parę nazwisk jest już znanych.

Swoje miejsce podczas warsztatów #Więcej znajdą również osoby zainteresowane sztuką.

Ważnym punktem szkoleń będzie panel biznesowy.

Szkolenia to jednak nie wszystko. Organizatorzy zaplanowali dodatkowe atrakcje, konkursy i nagrody.

Zwieńczeniem projektu #Więcej ma być film, który może pomóc w organizacji przyszłorocznej odsłony #Więcej.

Zapisy na warsztaty #Więcej potrwają do 7 kwietnia.

Materiał: Katarzyna Dyś i Piotr Paszelke
Zdjęcie: Logo ELSA