„Jesteśmy razem” charytatywnie na Auli

„Jesteśmy razem” – pod takim hasłem odbędzie się kolejna edycja Uniwersyteckiego Koncertu Charytatywnego. Dochód z  koncertu zostanie przeznaczony na rehabilitację i lecznie Tosi Olszewskiej, cierpiącej na zespół wad genetycznych, którego cechą jest zrośnięcie szwów czaszkowych.

Współtwórcami wydarzenia już od 14 lat są: Krzysztof Zaremba oraz Włodzimierz Karaszewski. Jak co roku, do akcji włącza się Baj Pomorski realizujący Dedykację Bożonarodzeniową.

Szczegóły koncertu przybliża Mirosław „Maurycy” Męczekalski dyrektor Akademickiego Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa”.

Impreza odbędzie się w Auli UMK 12 grudnia o godzinie 19:00. Bilety można nabyć w klubie OdNowa lub sklepie Pamiątki przy Flisaku, przy ul. Rynek Staromiejski. Szczegóły można znaleźć na Facebooku.

Materiał: Maciej Szablewski i Piotr Paszelke

Zdjęcie: Wydarzenie na Facebooku