70-lecie teatru

Rok 70-lecia w Toruniu. Nie tylko Uniwersytet Mikołaja Kopernika świętuje swoje siedemdziesiąte urodziny. Okrągły jubileusz ma również teatr Baj Pomorski.W zbliżający się weekend Baj Pomorski rozpoczyna obchody 70-lecia. Z tej okazji przygotował szereg spektakli i warsztatów, w których będzie można wziąć udział przez cały nadchodzący tydzień.

„Jeżeli ktoś jest zainteresowany zwiedzaniem teatru to będę oprowadzał wszystkich chętnych po teatrze. I tak, pierwsze zwiedzanie rusza o godzinie 14:30 do 15. Drugie zwiedzanie rusza od godziny 15 do 15:30.” – o wybranych atrakcjach jubileuszu mówi Zbigniew Lisowski, dyrektor teatru.

Możliwości do uczestniczenia w obchodach jest wiele. Szczegółowy plan  znaleźć można na stronie.

Materiał: Marta Kostecka

Zdjęcie: przewodnickiecentrum.torun.pl