Zatoka Perska z ELSĄ Toruń

Jak się mają sprawy Zatoki Perskiej? I jak wiąże się ich prawo gospodarcze z Krajami Europejskimi? W celu znalezienia odpowiedzi na to pytania, została zorganizowana konferencja na Wydziale Prawa i Administracji UMK.

Na Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Gospodarczego Krajów Europejskich i Zatoki Perskiej głos zabrali naukowcy oraz profesjonaliści z branży.

Generalnie wydawało nam się, że to jest dosyć niszowy temat. A jest coraz większe zainteresowanie przedsiębiorców w kierunku inwestowania w tamtych regionach, czy zakładania w tamtych regionach biznesu.”– o zamyśle na organizację konferencji mówi Katarzyna Mojsiewicz, wiceprezes ds. seminariów i konferencji ELSA Toruń.

Projekt skierowany był przede wszystkim do przedsiębiorców zainteresowanych tematyką, kancelarii prawnych,
naukowców oraz studentów.

Materiał: Damian Zatorski i Piotr Paszelke