Dni E-biznesu po raz siódmy

XXI wiek przyniósł wiele nowoczesnych rozwiązań w różnych dziedzinach życia. Jednymi z najważniejszych są ułatwienia związane z płaceniem, dzięki którym pozbywanie się pieniędzy boli odrobinę mniej. To właśnie tym zagadnieniom poświęcone są Dni E-biznesu, które zostały zorganizowane na UMK po raz siódmy.

Na tegorocznej edycji przedstawione zostaną zmiany, jakie zaszły w dziedzinie bankowości oraz jej wirtualnej strony.

Mamy również sesję młodych naukowców, w której występują studenci Uniwersytetu Mikołaja Kopernika i opowiadają o swoich start-upach, będzie również wystąpienie członka Koła Naukowego Forum E-biznesu.  ” –  o jednym z elementów konferencji mówi Małgorzata Drewczyńska, Prezes Koła Naukowego Forum E-biznesu UMK.

Prelekcje dotyczą m. in. nowych środków płatniczych czy tajników nowoczesnej bankowości. Na konferencji będzie można dowiedzieć się jak wydajnie i skutecznie zarządzać swoimi funduszami. Odbędzie się ona w dniach 20-21 maja.

Materiał: Piotr Paczkowski

Zdjęcie: www.sxc.hu (kris69)