Nabierz się do sztabu WOŚP

Trzy sztaby, kilkuset wolontariuszy i rekord do pobicia. Chcesz pokazać, że Toruń stać na więcej? Toruński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poszukuje wolontariuszy. I Ty możesz wziąć czynny udział w  XXIII finale!

Pomoc nic nie kosztuje.  W tej edycji wszystkie zebrane pieniądze wspomogą podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.

– Gramy dla dzieciaków oraz seniorów – mówi Joanna Babis, rzecznik prasowy sztabu WOŚP w Toruniu. Proces rekrutacyjny nie jest skomplikowany, wystarczą dobre chęci i chwila na zebranie formalności.

Wszystkie dokumenty należy złożyć do 19 grudnia. Wtedy baza wolontariuszy zostanie zamknięta. XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to nie tylko czas zbierania pieniędzy, ale również niezapomnianych atrakcji.

Nie zapominajmy o tym, że ten czas jest również niezwykły dla naszego samopoczucia.  Myślę, że to jest czas, który niesie ze sobą bardzo pozytywną energię – mówi Joanna Babis. Można mimo tej zimowej pory, mimo śniegu czy deszczu, czy zimna bardzo dużo wynieść. Naładować swoje baterie na dalszą część zimy.

Jeśli i wy chcielibyście zostać wolontariuszami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już teraz wysyłajcie zgłoszenia do sztabu w Toruniu. Liczy się każdy człowiek, który może pomóc innym.

Finał WOŚP już 11 stycznia 2015.

Zdjęcie: Funpage WOŚP Sztab Toruń