II​I Ogólnopolska Konferencja Studencka „PsychoNova”

Koło Naukowe Popularyzowania Psychologii „Animus” oraz Instytut Psychologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu po raz trzeci zapraszają na Ogólnopolską Konferencję Studencką „PsychoNova”.

Trzecia edycja konferencji odbędzie się w dniach 28-29 maja bieżącego roku. Celem wydarzenia jest przede wszystkim zachęcenie studentów oraz doktorantów psychologii do zaprezentowania własnej aktywności badawczej, oraz promocja kierunku.

Więcej o wydarzeniu mówi Konrad Kozłowski, jeden z organizatorów.

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję usłyszeć w tym roku czterech ekspertów. Pierwszym z nich jest dr hab. Michał Harciarek prof. UG, który wygłosi wykład pt. „Neuropsychologiczny model powstawania dysfunkcji poznawczych w chorobach somatycznych”. Z kolei dr Anna Basińska prof. UKW zgłębi temat syndromu demoralizacji w zmaganiu się z chorobą. Na konferencji będzie można usłyszeć także naukowców z UMK. Jednym z nich będzie dr Adrian Wójcik, który skupi się na tym „Jak być dobrym psychologiem prośrodowiskowym?”. Ostatnią osobą wśród ekspertów ogłoszonych przez organizatorów jest dr Joanna Ulatowska. Wygłosi wykład pt.: „Metoda pośredniej oceny szczerości: szanse, pułapki i możliwości dalszego rozwoju”.

Więcej wiadomości na temat konferencji można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia oraz na Facebooku.

[grafika: oficjalne materiały organizatora]