Okudżawa była kobietą? Czyli Kwartirnik w spódnicy!

Wysocki, Okudżawa… nie samymi bardami Rosja stoi! Przyjdź, posłuchaj, co do zaprezentowania ma „słaba” płeć!

Zaprezentujemy 4 wyraziste postacie rosyjskiej sceny muzycznej. Będzie i lirycznie i punkowo, będą skrzypce i syntezator. I żadnej Ałły Pugaczowej!

Wystąpią:
ZEMFIRA / Karolina Baraniczenko, Maria Fiediuk, Kinga i Angelika Tuchalskie
AGUZAROWA / Małgorzata Kudlik
JANKA / Maja Malinowska, Bartek Kącki, Adam Jurzysta
BARTO / CREATevve & Pando Ra

10 GRUDNIA 2013 |TORUŃ, DWA ŚWIATY  | START: 19.00  WSTĘP WOLNY

„Kwartirnik” to projekt przekładowo-artystyczny. Impreza nawiązuje do tradycji nieoficjalnych koncertów organizowanych w mieszkaniach – kwartirach. Tradycja rozwinęła się w ZSSR w latach 80. i jest w Rosji żywa do dzisiaj.
Organizatorem cyklu imprez „Kwartirnik” jest „Pieriewodka” Sekcja Translatoryczna Koła Rosjoznawców UMK. Członkowie sekcji przygotowują przekłady piosenek wybranych rosyjskich artystów, które następnie są prezentowane podczas kwartirnikowych koncertów.

Organizatorzy:

„Pieriewodka” Sekcja Translatoryczna Koła Rosjoznawców UMK Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Klub muzyczny „Dwa światy”