Od poniedziałku na dobrym torze – Projekt PIT !

SKN Klub Dziennikarza UMK

Co ma wspólnego PIT z tramwajami? Nie chodzi o podatek dochodowy od osób fizycznych ani popularnego amerykańskiego aktora.

PIT czyli Pozytywnie Informujący Tramwaj to akcja organizowana przez Studenckie Koło Naukowe „Klub Dziennikarza” Wydziału Politologii i Studiów Międzynarodowych UMK oraz Fundację Amicus Universitatis Nicolai Copernici.

W poniedziałek 18 listopada na trasie Reja-Olimpijska kursować będzie specjalnie oznaczony tramwaj gdzie studenci dziennikarstwa wcielą się w profesjonalnych prezenterów i czytać będą Torunianom same pozytywne informacje. O szczegółach akcji mówi Justyna Janczak ze SKN  „Klub dziennikarza”

Rozkład jazdy tramwaju oraz więcej informacji o przygotowaniach i przebiegu samej akcji znaleźć można na Facebookowym Funpage’u projektu ’PIT-Pozytywnie Informujący Tramwaj’.

Radio Sfera objęło patronat medialny nad wydarzeniem. Do zobaczenia w poniedziałek na dobrym torze!

Autor: Martyna Janas

Posted in UMK