Dni otwarte w Instytucie Informacji Naukowej i Bibliologii

Collegium Humanisticum

Warsztaty prasowe, zajęcia dotyczące „Historii książki”, prezentacja oferty, dyżury przedstawicieli wszystkich specjalności- Instytut Informacji Naukowej i Bibliologii otwiera drzwi przed zainteresowanymi.

W programie zarówno dyżury informacyjne jak i zajęcia otwarte. Każdy chętny będzie mógł zdobyć informacje na temat kierunku oraz uczestniczyć w zajęciach otwartych.

– Głównym założeniem jest zapoznanie uczniów z ofertą, zwłaszcza, że nasz kierunek się dosyć zmienił – mówi dr Ewa Kurkowska, adiunkt w Instytucie Informacji Naukowej i Bibliologii. Instytut kształci studentów na kierunku informacja naukowa i bibliotekoznawstwo.

Dni Otwarte odbędą się w dniach 28-29 maja. Wstęp wolny. Szczegółowy plan na stronie instytutu: www.inibi.umk.pll.

Zdjęcie: Andrzej Romański

Posted in UMK