Wyjedź po wiedzę z AEGEE

Local Training Course to szkolenie wyjazdowe organizowane przez AEGEE w Toruniu, w którym bierze udział około 30 toruńskich studentów.

Tematyką tegorocznych warsztatów są zagadnienia z zakresu public relations, human resources, pozyskiwania funduszy, zarządzania projektem i zespołem roboczym. Mówi Patrycja Adamczyk, wiceprezydent AEGEE Toruń

Szkolenie organizowane jest nieprzerwanie od siedmiu lat i jak co roku poszukiwane są osoby aktywne, dynamiczne, ciekawe świata oraz dążące do ciągłego rozwoju osobistego.

Celem warsztatów jest wyposażenie studentów w niezbędną wiedzę i umiejętności, które pozwolą im skuteczniej realizować swoje pomysły, a także zachęcenie ich do aktywnego działania w toruńskich organizacjach studenckich. Jest to również okazja do wymiany doświadczeń ze studentami reprezentującymi inne uczelnie w Polsce i za granicą.

Zdjęcie: Oficjalna strona AEGEE Toruń