Nowe konto, które musisz obserwować

Radio Sfera idzie z duchem czasu! Zaistnieliśmy wśród społeczności Tik Toka. Czego będzie można się spodziewać po naszym profilu?

Od ponad 23 lat działalności tworzą nas młodzi ludzie – studenci. Chcąc zaspokoić ich potrzeby oraz urozmaicić dni kwarantanny wszystkim słuchaczom, stworzyliśmy nowe konto, które pozwoli nam w lepszy sposób komunikować się ze wszystkimi odbiorcami.

Również dziś rusza Granatanna Cup, turniej e-sportowy zorganizowany przez Ministerstwo Cyfryzacji dla uczniów do 21 roku życia. Co jednak ze studentami? Mamy na to nasze rozwiązanie!

„Pierwszy e-sportowy turniej Radia Sfera”

Już niedługo dowiecie się więcej o planowanych rozgrywkach, w którym przeciwnicy zmierzą się w kultowej grze. Jakiej?
Pobierajcie aplikację Tik Tok i zaglądajcie na nasz profil @radio_sfera po więcej informacji 😉

(klatki z filmu promującego turniej, źródło:konto użytkownika radio_sfera w aplikacji Tik Tok)

KLIKNIJ W OBRAZEK, ABY ODTWORZYĆ FILM