This is a tasty ESNer – rekrutacja do ESN UMK Toruń

Erasmus Student Network rekrutuje! Sekcja działa przy UMK od 2003 roku i od tamtej pory bez przerwy realizuje liczne wydarzenia kulturalne, wyjazdy i imprezy okolicznościowe by umilić pobyt zagranicznym studentom.

Dziś na Wydziale Sztuk Pięknych w Toruniu pojawiło się stoisko rekrutacyjne do Erasmus Student Network. Jest to największa organizacja studencka w Europie, której celem jest wspieranie i promowanie mobilności studentów w ramach programu Erasmus+. Więcej na temat rekrutacji mówi Piotrek Duda- jeden z członków ESNu.

Organizacja ma za zadanie otoczenie opieką studentów z programu Erasmus+, którzy przyjeżdżają do Torunia.

Kolejne stoisko pojawi się jutro na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, w godzinach między 10 a 14nastą.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku.