Przeżyj przygodę życia z Red Bullem!

Podróże dodają Ci skrzydeł? Zgłoś się i wyrusz w tygodniową wyprawę po Europie – bez telefonu, gotówki czy karty płatniczej. Jedyną potrzebną podczas tej wycieczki walutą będą puszki Red Bulla.

W konkursie Red Bull Can You Make It? 2020 wybranych zostanie 200 trzyosobowych drużyn z całego świata. Aby wziąć udział, należy mieć ukończone 18 lat, posiadać konto na Instagramie, być studentem i znaleźć  dwóch współtowarzyszy. Zadaniem konkursowym jest nagranie minutowego filmu, w którym drużyna tłumaczy, dlaczego to właśnie ona powinna zostać wybrana. Nagranie należy umieścić w serwisie Vimeo lub YouTube. Zgłoszenia otwarte są do 17 lutego, następnie internauci w drodze głosowania wyłonią finalistów.

Uczestnicy Red Bull Can You Make It? 2020 trafią do jednego z pięciu różnych miast Europy: Amsterdamu, Budapesztu, Barcelony, Mediolanu i Kopenhagi, by 21 kwietnia wyruszyć w podróż. Przed startem wyprawy uczestnicy będą musieli oddać karty kredytowe, gotówkę oraz telefony komórkowe. Otrzymają 24 puszki Red Bulla, którymi będą płacić za nocleg, transport, pożywienie. Wszystkie drużyny wystartują w tym samym czasie i będą miały tydzień na dotarcie do Berlina. Podczas podróży zespoły będą musiały odwiedzić punkty kontrolne, które rozlokowane są w różnych europejskich miastach. W checkpointach na drużyny czekać będą specjalne zadania – za ich wykonanie zespół otrzyma punkty i dodatkowe puszki. Grupy otrzymają po jednym telefonie od organizatora, dzięki któremu uwiecznią swoje przygody, by dzielić się nimi na stronie internetowej ekipy. Za najpopularniejsze nagrania przyznawane będą dodatkowe punkty. W poprzednich edycjach uczestnicy wymieniali puszki między innymi na lot czarterowym samolotem, skok na spadochronie czy nocleg pięciogwiazdkowym hotelu.

Kochasz szalone wyprawy? Nie boisz się wyzwań? Podróżowanie bez grosza przy duszy nie stanowi dla Ciebie problemu? Spróbuj  swoich sił w konkursie! 20 stycznia w budynku Wydziału Prawa i Administracji UMK będzie można dowiedzieć się więcej na temat Red Bull Can You Make It? i przy okazji napić się schłodzonego Red Bulla.

FILM PROMOCYJNY

RED BULL CAN YOU MAKE IT? 2020 – ZAPISY