Uznanie, sława i gadżety Biura Karier

Kino polskie naturszczykami stoi! Biuro Karier UMK ogłosiło casting do filmu promującego kompetencje miękkie studentów. Poszukiwani są aktorzy-amatorzy studenci i absolwenci.

Kompetencje miękkie to nic innego jak umiejętność pracy w grupie, umiejętność komunikacji i modna obecnie asertywność. Jak wskazują badania szczególnie studenci z kierunków ścisłych mają trudność z wykształceniem tych umiejętności. Akcja Biura Karier ma naświetlić ten problem.

Na stronie Biura Karier są umieszczone już dwa odcinki z serii: romantyczny i dramatyczny – mówi Marcin Lubnau, specjalista ds. Promocji Biura projektu Kompetencje dla Przyszłości.

Kto można zostać aktorem w Biurze Karier? -Każdy kto chce spróbować swoich sił przed kamerą – odpowiada Lubnau.

Szczegółowe informacje dotyczące castingu znajdują się na stronie Biura Karier UMK. Filmy z poprzedniej akcji można zobaczyć na YouTubie.

Zdjęcie: Biuro Karier UMK

Posted in UMK