Nadchodzące wydarzenia artystyczne w Od Nowie

Wiosna w Od Nowie obfituje w różnorodne wydarzenia kulturalne. W kwietniu głównym bohaterem jest teatr. W maju zaś można wyjść na spotkanie z poezją.

6 kwietnia w Centrum Kultury i Sztuki Od Nowa rozpoczynają się dwudzieste siódme alternatywne spotkania teatralne KLAMRA 2019. Jest to festiwal teatralny prezentujący najnowsze i najciekawsze spektakle przygotowane przez najlepsze polskie teatry niezależne. Celem festiwalu jest również pokazanie jak najszerszego spektrum krajowej sceny alternatywnej.

Podczas wydarzenia będzie można uczestniczyć w wielu spektaklach, koncertach, prezentacjach filmowych, wystawach i spotkaniach z artystami. 13 kwietnia KLAMRĘ zwieńczy koncert zespołu VooVoo. O charakterze festiwalu mówi dyrektor Od Nowy Maurycy Męczekalski.

Program wydarzenia

Informacje dotyczące kupna biletów/karnetów

Osoby posiadające karnety mają możliwość wstępu na wydarzenia towarzyszące: koncert VooVoo, Jazz na KlamrzeKino „Niebieski Kocyk” na Klamrze.

Poza festiwalem teatralnym, Od Nowa organizuje też  dwudziesty Majowy BUUM poetycki, który rozpocznie się 13 maja i umożliwi spotkanie publiczności z młodymi twórcami polskiej poezji. O tym, kogo możemy się spodziewać podczas festiwalu, mówi dr hab. Paweł Tański z Wydziału filologicznego UMK.

Materiał przygotował Wojciech Buczel.

[foto: materiały organizatorów]