Spróbuj swoich sił w konkursie i wygraj bony na treningi sportowe

14 maja odbędzie się II Akademicki Konkurs Wiedzy o Igrzyskach Olimpijskich, organizowany przez studentów III roku Turystyki i Rekreacji. Zapisy trwają do 30 kwietnia.

Konkurs adresowany jest do studentów, absolwentów, uczniów i nauczycieli szkół średnich oraz pracowników uczelni. Zwycięzca konkursu otrzyma puchar, a 10 najlepszych uczestników nagrody rzeczowe. Fundatorem nagród są sponsorzy: Mentor Sport, Naleśnikarnia Manekin, Invisible House, Grecos Holiday, Future Tourism Foundation, Diskan Galeria i Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK w Toruniu.

Sprawdź swoją wiedzę i zawalcz o nagrody. O tym, czego można się spodziewać podczas rywalizacji mówi Rafał Wiśniewski, współorganizator wydarzenia.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać zgłoszenie uczestnictwa do 30 kwietnia 2019 r. na adres: konkurs.akademicki@gmail.com lub za pośrednictwem Facebooka. Na prośbę uczestnika wydawane jest zwolnienie z zajęć dydaktycznych na czas trwania konkursu.

Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać pod numerem telefonu 724 840 112.

Materiał przygotowała Oliwia Ciszewska

[grafika: materiały organizatora]