Ogólnopolski konkurs Caffè Vergnano Best Barista 2019

Toruń wybierze najlepszego baristę. 29 marca Pasjonaci kawy zmierzą się ze sobą w eliminacjach do Ogólnopolskiego konkursu „Caffe Vergnano Best Barista Challenge”.

Nagrodą główną w konkursie jest tygodniowe szkolenie we Włoszech. Aby jednak walczyć o najwyższą wygraną, najpierw bariści muszą przebrnąć przez kwalifikacje. O szczegółach zmagań mówi Łukasz Jurkiewicz, organizator i członek jury toruńskich eliminacji.

Osoby, które zajmą dwa pierwsze miejsca podczas toruńskich eliminacji  otrzymają prawo do występu w wielkim finale, który odbędzie się w Krakowie. Zwycięzca ogólnopolskiego konkursu otrzyma tytuł Poland Best Barista Caffè Vergnano 2019. Na finalistę czeka tygodniowy wyjazd do Włoch, podczas którego weźmie on udział w prestiżowym szkoleniu prowadzonym w Akademii Vergnano, pierwszym miejscu z certyfikatem SCA Premier Training Campus we Włoszech.

Udział w konkursie jest bezpłatny, zgłoszenia można wysyłać na maila: lukasz@fonte.com.pl