Mocne uderzenie z Piranha Tourbooking!

Piranha Tourbooking oraz Oldschool Records zapraszają na koncert weteranów polskiego street punka! The Analogs wystąpią 1. marca w toruńskim klubie Dwa Światy, gdzie poza utworami z ostatniego albumu „Wilk” usłyszymy największe hity z repertuaru kapeli.

THE ANALOGS (street punk / Szczecin)
Zespół powstał w 1995 roku w Szczecinie i jest obecnie jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny punk rockowej. Na swoim koncie posiadają kilka płyt, zagrali setki koncertów podczas, których wykonywali takie utwory jak „Era Techno”, „Pieśń Aniołów” czy „Co Warte Jest Życie”. Na koncercie będzie można usłyszeć utwory z wszystkich płyt jakie zespół nagrał w swojej historii.

PLEASURE TRAP (power pop, skinhead soul / Warszawa)
Pleasure Trap to młody zespół z Warszawy, założony przez zaprawionych w bojach muzyków. Ich twórczość, to mieszanka modsowego klimatu soul/powerpop z punk rockiem. The Kinks spotyka Rancid, The Jam idzie na randkę z Cock Sparrerem i jeszcze długo można by tak wymieniać, dlatego najlepiej posłuchać samemu. Przyjadą do nas z niedawno wydanym albumem „All-Nighter”.

SZCZEGÓŁY:
Data: 1 marca 2019, godz. 19:00
Miejsce: Dwa Światy – ul. Ducha Św. 10/126, Toruń
Bilety: 25 PLN – przedsprzedaż* / 35 PLN – w dniu koncertu.

[grafika i tekst: materiały nadesłane]