Sztuka kuglarstwa, czyli warsztaty z POI

Jak stworzyć piękny, ognisty spektakl, który odbierze dech nawet najbardziej wymagającemu widzowi? 24 stycznia odbędą się warsztaty, na których można spróbować swoich sił w sztuce kuglarstwa.

Jeśli przypadkiem macie przy sobie kawałek sznurka i piłkę – to znak, że może warto zainteresować się.. żonglowaniem POIkami! Jak powstała idea warsztatów żonglerskich? Na to pytanie odpowiada Rafał Sarniak, prezes Studenckiego Koła Żonglerskiego.

Czym właściwie są POIki?

O tajnikach machania płonącymi kulami mówi sama trenerka – Olga Sułkowska-Kornaus.

Ale nie samymi POIkami człowiek żyje! Jaki dodatkowy sprzęt można wykorzystać do ognistych pokazów?

Czy ten sport skierowany jest do zaawansowanych pasjonatów, czy każdy może spróbować swoich sił?

Warsztaty odbędą się w czwartek 24 stycznia o godzinie 20.00 w Uniwersyteckim Centrum Sportowym UMK. Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Koło Żonglerskie UMK. Więcej informacji dostępne na stronie wydarzenia na Facebooku.

Materiał Stanisława Janowskiego

[fot. oficjalna strona wydarzenia na Facebooku]

Posted in UMK