Wygraj staż w Parlamencie Europejskim

Praktyki w Europarlamencie czekają na zwycięzcę konkursu organizowanego przez Koło Naukowe Prawa Międzynarodowego. Aby wygrać należy przeprowadzić warsztaty z wybranej dziedziny prawa.

Szósta edycja konkursu daje niezwykłą okazję do podjęcia miesięcznego, płatnego stażu w biurze w Brukseli u Europosła Tadeusza Zwiefki. Dla zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca przewidziany jest weekendowy wyjazd do Brukseli. O szczegółach mówi Agnieszka Szczepanik – współorganizatorka i laureatka zeszłorocznej edycji.

Udział mogą brać nie tylko studenci Wydziału Prawa i Administracji, ale również osoby z innych wydziałów, które przygotują warsztat na temat prawniczy. Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie organizatorów na facebooku.