Płatne staże dla studentów

Około 20 osób z Wydziału Filologicznego UMK ma okazję zdobyć praktyczne doświadczenie, dzięki konkursowi „Student na staż”. Dodatkowo otrzymają oni 2400 zł brutto za cały okres pracy.

Konkurs przeznaczony jest dla studentów drugiego i trzeciego roku pierwszego stopnia oraz drugiego roku drugiego stopnia. Staż będzie trwał przez dwa miesiące między czerwcem a wrześniem. O szczegółach mówi dr Adam Kola – prodziekan Wydziału Filologicznego do spraw organizacji i rozwoju.

Instytucje, które są zaangażowane z wydarzenie to np. Sąd Rejonowy w Toruniu, firmy tłumaczeniowe, instytucje samorządowe i kulturalne. Dokumenty należy składać do 11 maja 2018 roku. Więcej szczegółów jest dostępnych na stronie wydziału.

[fot. pixabay.com]