Zorganizuj się i osiągaj cele

O tym jak nie odkładać nauki na później i odpowiednio zaplanować swój czas będzie można dowiedzieć się na szkoleniu „Zorganizuj się i osiągaj cele”. Odbędzie się ono 1 marca o godzinie 17:00 w Bibliotece Uniwersyteckiej.

Szkolenie prowadzone będzie przez Katarzynę Jagiełkę z Biura Karier UMK, która zajmuje się doradztwem indywidualnym i grupowym. Warsztaty mają na celu zmianę podejścia studentów do nauki poprzez odpowiednie planowanie swojego czasu. O przebiegu spotkania mówi prowadząca.

Na warsztatach uczestnicy będą mieli okazję zrozumieć, że istnieją bardziej efektywne sposoby niż nauka na ostatnią chwilę oraz dodatkowo przybliżone zostaną sposoby planowania czasu. Podkreślona zostanie również istotna rola jaką pełni motywacja.

Dodatkowo zorganizowana zostanie zbiórka m.in. koców, środków czystości oraz zabawek dla zwierząt z toruńskiego schroniska. Dokładna lista przedmiotów dostępna jest na stronie wydarzenia na facebooku. Organizatorem spotkania jest AEGEE-Toruń.

[fot. strona wydarzenia na facebooku]