DYPLOM 2017 – najlepsi studenci WSP w CSW

Malarstwo, grafika, rzeźba, edukacja artystyczna oraz konserwacja i restauracja dzieł sztuki. Prace ponad 40 wyróżnionych studentów z Wydziału Sztuk Pięknych od piątku będzie można oglądać w przestrzeni CSW Znaki Czasu.

Jak co roku CSW udostępniło przestrzeń drugiego piętra najlepszym studentom toruńskiego Wydziału Sztuk Pięknych. Na wystawie oglądać można obrazy, grafiki, animacje i tym podobne. O aspekt organizacyjny zadbał dr hab. Michał Rygielski, który przybliża charakterystykę wystawy.

Różnorodność wśród prac jest niezwykle duża. Z jednej strony możemy znaleźć projekt Magdy Ranachowskiej (Rysunek/Edukacja Artystyczna), który oprócz walorów artystycznych może zostać również wykorzystany do promocji Torunia, z drugiej strony DYPLOM 2017, to również cykl osobistych animacji, przedstawiających dom Alicji Kolińskiej, w którym się wychowała.

Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 16 lutego o godzinie 19.00.  2 marca o godzinie 13.30 odbędzie się oficjalny finisaż wystawy. DYPLOM 2017 oglądać będzie można do 11 marca.

[fot. materiały nadesłane]