J u w e n a l i a 2 0 1 8

Oficjalny fanpage Juwenaliów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika zaintrygował studentów nieoczekiwaną zmianą zdjęcia w tle. Zamiast informacji o dacie i motywie przewodnim imprezy, znajduje się na nim dziesięcioliczbowy kod. Dopiero po jego rozszyfrowaniu okaże się, co będzie tematyką tegorocznej edycji.

Chociaż motyw przewodni został już ustalony, organizatorzy są otwarci na pomysły studentów dotyczące konkretnych imprez i atrakcji. Więcej o tegorocznych juwenaliach mówi Ada Kamela, przewodnicząca Samorządu Studenckiego.

Osoba, która jako pierwsza rozwiąże zagadkę ze zdjęcia i poda nazwę tegorocznej edycji Juwenaliów UMK, otrzyma podwójną wejściówkę na Stand-up Night 3 lutego w Auli UMK. Konkurs został oficjalnie ogłoszony w poście Samorządu Studentów UMK.

Ci, którzy chcieliby podzielić się swoimi pomysłami na tegoroczne atrakcje, mogą zrobić to za pośrednictwem Facebooka, wysyłając maila na adres samorzad@stud.umk.pl lub odwiedzając biuro Samorządu w DS 9 (czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 13:00).

Data tegorocznych juwenaliów została ustalona na 17-19 maja. Informacje dotyczące imprezy można śledzić na bieżąco na jej oficjalnym fanpage’u.

[fot. zdjęcie w tle Juwenaliów UMK]

Materiał przygotowała Kasjana Wiśniewska.