Staże dla studentów w USA

Program BioLAB to roczny, płatny staż dla studentów nauk biologicznych (biologia, biochemia, biotechnologia, chemia, fizyka, farmacja, itp.) w czterech amerykańskich instytucjach naukowych.

Studenci kierunków biologicznych mają szansę rozwinąć swoje umiejętności na specjalnych, płatnych stażach. Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta po raz kolejny zozpoczyna rekrutacje do programu BioLAB podczas którego studenci będą mogli rozwijać swoją wiedzę w Stanach Zjedoczonych. O szczegółach mówi Patrycja Gołąb, koordynator programu, oraz dr hab. Marcin Koprowski, pracownik Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska.

Nabór wniosków na wyjazd w roku akademickim 2018-2019 trwa do 1 lutego bierzącego roku. Wszystkie informacje dotyczące terminów składania podań, charakteru stażu oraz spraw organizacyjnych znaleźć można TUTAJ.

Materiał przygotował Sylwia Zwierzchowska.