WOŚP na WPISM na pełnych obrotach

Sport i Wielka Orkierstra Świątecznej Pomocy to już w zasadzie jedno. Turniej futsalowy, koszykówka, Zumba, tańce brzucha i inne atrakcje czekają na wszystkich wspierających WOŚP w IV Liceum Ogólnokształcącym.

Nasza reporterka Inga Osmałek przygotowała obszerną relację z wydarzeń, które miały miejsce podczas siódmej edycji WOŚP na WPISM. Na początek do rywalizacji stanęli piłkarze, którzy w ramach popularyzacji akcji charytatywnej Jurka Owsiaka rozegrali turniej futsalowy. Szczegóły wyjaśnia Damian Zatorski.

Oprócz piłki kopanej, podczas akcji organizowanej przez studentów z Wydziału Politologii i Studiów Międzynarodowych, znaleźć można było również miłośników koszykówki. O zawodach mówi dr Wojciech Peszyński.

W zdrowym ciele zdrowy duch, a żeby być zdrowym podczas uprawiania sportu, trzeba się odpowiednio odżywiać. O to zadbało Koło Naukowe Under Construction PR.

Przewodnicząca Under Construction PR Iza Kowalska mówi o pozostałych atrakcjach, które przygotowały na ten dzień.

Kolejne materiały związane z FitNow WIŚP 2018 będą się pojawiały w trakcie trwania wydarzenia.