Najmłodsi zaśpiewają w Od Nowie

Akademickie Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa” zrobi sobie przerwę od cięższego brzmienia. Wszystko za sprawą dzieci, które 18 grudnia zbiorą się w legendarnym studenckim klubie, aby śpiewać… kolędy.

W tym roku nie w formie konkursu lecz przeglądu kolęd, dzięki takiemu podejściu dzieci nie będą konkurować ze sobą, ale poczują prawdziwy świąteczny klimat. Nie tylko dzieci, ale także nauczyciele są zaangażowani w tę inicjatywę. Swoich podopiecznych wspierają na różne sposoby. W ubiegłym roku jedna z wychowawczyń przebrała się za choinkę, aby stać się elementem dekoracji. O szczegółach wydarzenia mówią organizatorki.

Każdy z małych artystów otrzyma dyplom oraz zestaw upominków przygotowany przez sponsorów.  Aby przekonać się co w tym roku przygotują wystarczy przyjść do Od Nowy. Dzieci kolędować będą w poniedziałek od 9.30 do 13.00.

Materiał przygotowali Stanisław Janowski oraz Patryk Przybyłowski.

Wpis na stronę przygotowała Paula Maciejewska.

[fot. lcotc.org]