Otylia Swim Tour w Toruniu

Finał tegorocznej edycji projektu Otylia Swim Tour odbędzie się 18 listopada w Uniwersyteckim Centrum Sportowym UMK. To szansa dla młodych torunian, aby doskonalić swoje umiejętności pływackie pod okiem profesjonalistów. Zaproszeni są również rodzice i trenerzy, a także wszyscy zainteresowani rolą psychologii i dietetyki w karierze sportowej.

Tomasz Górzyński, zastępca Dyrektora UCS ds. sportowych, przybliża szczegóły organizacyjne i tematykę warsztatów.

O kwalifikacji na zajęcia praktyczne decydują umiejętności młodych pływaków.

Wykłady dla rodziców, nauczycieli i trenerów mają charakter otwarty. W godzinach 9:45 – 11:30 w sali audytoryjnej Uniwersyteckiego Centrum Sportowego UMK odbędzie się wykład psychologa sportu, a w godzinach 11:45 – 12:45 będzie można wysłuchać porad dietetyka. Po wykładach organizatorzy zapraszają do „strefy relaksu”.

[fot. Paweł Skraba]

Materiał przygotowała Kasjana Wiśniewska.